پنج شنبه ۷ مرداد ۱۴۰۰ ۲۹ ژوئیه ۲۰۲۱
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

مقامات دانشگاه "مک‌گیل" اعلام کردند که با توجه به شیوع "کروناویروس" اغلب دوره‌های ترم پاییز این دانشگاه از راه دور برگزار خواهند شد.
مقامات دانشگاه "مک‌گیل" اعلام کردند که با توجه به شیوع "کروناویروس" اغلب دوره‌های ترم پاییز این دانشگاه از راه دور برگزار خواهند شد.

به گزارش خبرگزاری متنا و به نقل از ریپورتر مک‌گیل،
دانشگاه "مک‌گیل"( McGill) هم، مانند سایر دانشگاه‌های سراسر دنیا، تحت تاثیر پاندمی"کووید-۱۹" قرار گرفته است.

این دانشگاه که در مونترال کانادا است، به تازگی اعلام کرد که اغلب دوره‌های تحصیلی این دانشگاه در ترم پاییز پیش‌رو به صورت آنلاین برگزار خواهد شد.

ترم پاییز این دانشگاه بنا به برنامه‌ریزی‌های از پیش تعیین شده در زمان مشخص شده آغاز خواهد شد. این دانشگاه متعهد شده که در این دوره‌های آنلاین، دانشجویان کلاس‌هایی با کیفیت و هیجان‌انگیز را تجربه کنند. همانطور که دانشگاه مک‌گیل به داشتن این ویژگی شناخته شده است.

دانشگاه مک‌گیل در بیانیه‌ای اعلام کرد: برای اینکه دانشجویان مک‌گیل مسیر دانشجویی خود را آغاز کنند یا ادامه دهند، بدون توجه به اینکه در کجا حضور دارند، ترم پاییز ۲۰۲۰ عمدتا از طریق پلتفرم‌های آموزش از راه دور به آن‌ها ارائه خواهد شد.

معاونت دانشگاه "مک‌گیل" به دانشجویان و خانواده‌های آن‌ها اعلام کرد که اطمینان داشته باشند تدریس‌ها با کیفیت صورت خواهد گرفت.

 

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..